Juridiskā informācija

CLAAS KGaA mbH
Münsterstrasse 33
33428 Harsewinkel, Germany

 

Tel.: +49 (0)52 47 12 0
Internet: www.claas.com
E-pasts: infoclaas@claas.com

 

 

 

CLAAS Group juridiskā informācija

CLAAS Kommanditgesellschaft auf Aktien mbH

 

Uzņēmumu reģistrs:
Gütersloh District Court, Register of Companies (HRB) No. 3027

 

Personīgi atbildīgie akcionāri:
Helmut Claas GmbH

 

Uzņēmumu reģistrs:
Gütersloh District Court, Register of Companies (HRB) No. 2980

 

Valde:
Dr. Theo W. Freye*
Dr.-Ing. Hermann Garbers*
Hans Lampert*
Lothar Kriszun
Dr. Rolf Meuther
Jan-Hendrik Mohr
Dr. Henry Puhl

*Helmut Claas GmbH izpilddirektori

 

Uzraudzības padomes priekšsēdētāja:
Cathrina Claas-Mühlhäuser

 

Akcionāru komitejas priekšsēdētājs:
Helmut Claas

 

PVN ID nr.
DE 160 410 788

 

 

 

Lietošanas noteikumi un juridiskā informācija

CLAAS KGaA mbH vietnes lietošanas noteikumi

CLAAS KGaA mbH patur visas tiesības, kas saistās ar teksta, attēlu, logotipa, animācijas un video saturu, skaņas saturu un grafikām, kas atrodas šajā vietnē, kā arī šīs vietnes satura izkārtojumu. Viss saturs ir pakļauts autortiesību aizsardzībai un citām patentu tiesībām un nedrīkst tikt lietots, kopēts, izplatīts vai pārveidots komerciāliem nolūkiem trešās personas labā. Ja vien nav norādīts citādi, visi izmantotie CLAAS logotipi, transportlīdzekļu identifikācijas plāksnes, zīmoli, iespiedzīmes un emblēmas ir juridiski aizsargātas preču zīmes, un bez CLAAS KGaA mbH rakstiskas atļaujas tās nedrīkst izmantot ne reklāmas nolūkos, ne arī informācijas izplatīšanai publiskajā telpā.

CLAAS vietne ir izveidota ar vislielāko iespējamo rūpību un uzmanību. Tomēr CLAAS neuzņemas atbildību par sniegtās informācijas pamatotību, pareizību vai precizitāti. Turklāt CLAAS nevar būt atbildīgs par jebkādiem bojājumiem, kas radušies tiešas vai netiešas šīs vietnes lietošanas rezultātā.

Ja CLAAS vietnē ir iekļautas saites uz trešo personu vietnēm, tas ir darīts tikai lietotāju ērtības labad. CLAAS nav atbildīgs par šo vietņu saturu. Turklāt saites uz trešo personu vietnēm nevar tikt uzskatītas par atsauci vai apstiprinājumu, ko devis CLAAS par šīm vietnēm. Par trešo personu vietņu lietošanu ir atbildīgs tikai un vienīgi pats lietotājs.

Ja tiek lietota šī vietne, starp CLAAS KGaA mbH un lietotāju neizriet nekādas līgumattiecības vai citas līdzīgas saistības. CLAAS patur tiesības atjaunināt šīs vietnes saturu un/vai formātu vai jebkurā laikā pārtraukt pakalpojumu.

Ja lietotājs tiek aicināts CLAAS mājas lapā ievadīt datus par sevi, šī datu sniegšana ir pilnīgi brīvprātīga. Jebkuri šādi iesniegtie dati tiks apstrādāti konfidenciāli un sagatavoti vienīgi saskaņā ar Vācijas Federālā datu aizsardzības likuma noteikumiem. Lai uzzinātu vairāk par personas datu izmantošanu, lūdzu, uzklikšķiniet uz saiti "Paziņojums par datu aizsardzību".

Lai savāktu un uzglabātu datus mārketinga un optimizācijas mērķiem, šī mājas lapa lieto etracker (www.etracker.com) un Webtrends Inc. (www.webtrends.com) tehnoloģijas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, uzklikšķiniet uz saiti "Paziņojums par datu aizsardzību".