Lai apskatītu šo mājas lapu, jāiespējo JavaScript un
jāinstalē Adobe Flashplayer 9 (vai jaunāka versija).

"Mūsu pieredze, kas jums lieti noderēs."

Šogad mēs atkal varam jums piedāvāt plašu CLAAS prešu un lopbarības novākšanas tehnikas klāstu. Paši pirmie CLAAS frontālālie pļāvēji ienāca tirgū, kad tika uzsākta to ražošana – pirms vairāk nekā 30 gadiem –, un tas bija nozīmīgs solis uz priekšu, lai sasniegtu augstākus produktivitātes rādītājus, nodrošinot divreiz lielāku pļaušanas ražīgumu. Jaunās link1>CORTO Front PROFIL trumuļu pļaujmašīnasir būvētas, balstītoties uz bagātīgu pieredzi, kas pa šo laiku ir uzkrāta.


No DISCO pļaujmašīnu kombinācijām pilnīgi jaunas iespējas darba kvalitātes, vadības komforta un darba ātruma ziņā piedāvā DISCO 9100 C AUTOSWATHER, kurš ir visaugstākās veiktspējas spārnveida pļāvējs ar vāla sagrupēšanu, kāds šobrīd pieejams tirgū. CLAAS tehnoloģijas uzticamības garants ir arī mūsu LINER viena rotora vālotāji. Šīs mašīnas ir aprīkotas ar izmēģināto un praksē pārbaudīto pastāvīgi eļļota rotora korpusu ar PROFIX grābekļu kātu montāžu, kādu izmanto lielāko modeļu sērijās. Jaunais LINER 3100 nodrošina patiesi iespaidīgu jaudu divu rotoru vālotāju (ar vāla noklāšana centrā) segmentā.

 

Maik Hunke
CLAAS produktu menedžeris

Mūsu jaunās ROLLANT rituļu preses nodrošina lielāku darbības drošumu un elastību darbā uz lauka, un tām ir hidrauliski nolaižama pamatne. Tai pašā laikā QUADRANT 3300 nosaka jaunus standartus 120 x 90 cm rituļu izmēra segmentā. Mūsu jauno produktu attīstībā savu ieguldījumi ir devuši daudz cilvēku, no kuriem vissvarīgākais esat Jūs kā lietotājs. Mūsu mašīnu turpmākie panākumi balstās tikai un vienīgi uz Jūsu panākumiem darbā uz lauka, un mēs esam pārliecināti, ka mūsu mašīnas Jums palīdzēt tikt galā ar priekšā stāvošajiem uzdevumiem.