Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Rakousko

Vážit si světa kolem nás. Pracovat s přírodou v přírodě.

Peter Unterweger (37) je farmářem tělem i duší. Farma, kterou dnes řídí, byla vždy jeho domovem. Tady vyrostl, a i když si občas jako mladý představoval, že by dělal něco jiného, než že by pracoval od pondělí do neděle na farmě, je dnes zcela přesvědčen: „Nejraději jsem v přírodě, je to to nejkrásnější místo pro práci.“

 Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Thajsko

Pěstování rýže v Thajsku: Když traktor dokáže změnit život.

Aroon Thala-in má 58 let a z hlubokého vnitřního přesvědčení se zabývá pěstováním rýže. V malé thajské vesnici Non Lam v provincii Khon Kaen v severovýchodním Thajsku má tři pole o celkové výměře 37 Rai (5,92 ha), která obhospodařuje společně se svým 25-letým synem. Na thajské poměry je to poměrně dost. Na jednoho zemědělce činí průměrná velikost obhospodařované plochy v tomto regionu přibližně jeden hektar.

 Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Austrálie

30 000 hektarů, 100 000 kusů hovězího dobytka – jeden z top 10 podniků v Austrálii.

Ceres Agriculture je jedním z top deseti největších zpracovatelských podniků v Austrálii. Za týden prodá tento australský podnik až 2 000 kusů hovězího dobytka, na farmách má průměrně 30 000 kusů dobytka a roční produkce se pohybuje kolem 100 000 kusů jatečného dobytka. „Pokud vím,“ říká Mark Mason, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Ceres Agriculture, „jsme první, kteří v tomto rozsahu kombinují pastavení chov s přikrmováním.“ Díky tomu patří podnik k největším podnikům zaměřujícím se na výkrm hovězího dobytka v zemi a je pravděpodobně největším podnikem zakládajícím se na pastevním chovu v Austrálii.

 Více skutečně dobrých příběhů.
Skutečně pěkné obrázky.

Pro stažení obrázku nejprve zvolte požadované rozlišení a po jeho načtení zvolte pravým tlačítkem myši možnost "Uložit obrázek jako..."

Vaše skutečně kvalitní práce.

Bude Váš příběh tím dalším?
Přidejte se k nám!

Skutečně kvalitní práce. Traktory CLAAS. V rámci této kampaně představíme zemědělce a dodavatele služeb z nejrůznějších zemí, jejich podniky a skutečně kvalitní práci, kterou vykonávají každý den. Zde bychom rádi představili také Vás a Váš podnik. Chcete-li se stát součástí tohoto velkého příběhu, máte k tomu nyní příležitost.


Napište nám, co pro Vás znamená skutečně kvalitní práce a pošlete nám svoji fotografii, fotografii Vašeho podniku a pole, se kterým se chcete stát součástí našeho příběhu.


Vaše skutečně kvalitní práce, Váš podnik, Váš příběh. Přidejte se k nám!
Skutečně kvalitní traktory.

100% traktor. 100% CLAAS.

Společnost CLAAS se během krátkého časového období etablovala jako významný výrobce traktorů v Evropě. K dispozici nyní nabízí modely s výkony od 47 po 530 koní.

 

V rodokmenu se dozvíte více o jednotlivých modelech a jejich nepřetržitém vývoji až do současnosti.

 

Nahlédnout do zákulisí výroby traktorů CLAAS můžete ve webovém speciálu tractors-making-of.claas.com nebo ve stejnojmenné aplikaci pro zařízení iPad.2011 – 2017
2007 – 2010
2003 – 2006