Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Skutečně kvalitní práce

Zemědělství z vášně

Skutečně kvalitní práce vyžaduje motivaci a správné nářadí. CLAAS podporuje zemědělce a poskytovatele služeb z celého světa, aby jejich práce přinášela ovoce v tom správném slova smyslu.

Po celém světě pracuje nespočet zemědělců a poskytovatelů služeb s velkým odhodláním, které je často považováno za samozřejmost. Tito zemědělci si poradí s mnoha výzvami, které jsou velmi rozdílné. Ať už se jedná o Arona-Thala-in z Thajska, který pěstuje na přibližně 6 ha rýži, nebo o Marka Masona z Austrálie, který chová na 30.000 hektarech dobytek, nebo o Tormoda Eitrheima, který vstává ve tři hodiny ráno, aby odstranil sníh z cest jeho norského rodného města Hemsedal - jedno však mají všichni společné: dělají svoji práci, protože ji milují a neumějí si představit nic jiného. Nikdo neví lépe než oni, že zemědělství není vždy ceněné tak, jak by být mělo. Ale když vyroste to, co jste zaseli, a když doslova sklízíte plody Vaší práce a přinesete si je domů, poté není pochyb o tom, že Vaše práce má ten největší význam, jaký si dovedete představit: Staráte se o to, aby měli lidé co jíst a mohli se spolehnout na to, že bude talíř naplněn také další den.

Více než kdy jindy jsou dnes zemědělci podnikatelé, kteří se musejí starat o administrativní a finanční záležitosti, řeší otázky týkající se personálu a zabývají se marketingem. Musí také držet krok s razantními změnami, kterým dnes společnost čelí. Protože digitalizace se před zemědělstvím nezastaví. Aby byli zemědělci schopni čelit všem těmto výzvám, potřebují tito podnikatelé v zemědělství silné partnery. Důležitou součástí je dobrá technika. Stroje a digitální řešení pomáhají zemědělcům a usnadňují jejich práci. Vyvíjet a optimalizovat tyto stroje v dialogu se zemědělci podle jejich potřeb a požadavků nás naplňuje spokojeností a hrdostí. Protože díky tomu jsme součástí z našeho hlediska nejdůležitějšího hospodářského odvětví na světě.

Také my chceme nabídnout kvalitní práci, a proto jsme nechali hodnotit ty, kteří to vědí nejlépe: pěstitel rýže v Thajsku, chovatel dobytka v Austrálii, pěstitel oliv ve Španělsku, poskytovatel služeb v Norsku - Ty, kteří prezentují zemědělce a poskytovatele služeb z celého světa.


Skutečně kvalitní práce je více než jen zvládnout svoji každodenní činnost. Skutečně kvalitní práce je taková práce, která je pro Vás životním posláním.

Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Rakousko

Vážit si světa kolem nás. Pracovat s přírodou v přírodě.

Peter Unterweger (37) je farmářem tělem i duší. Farma, kterou dnes řídí, byla vždy jeho domovem. Tady vyrostl, a i když si občas jako mladý představoval, že by dělal něco jiného, než že by pracoval od pondělí do neděle na farmě, je dnes zcela přesvědčen: „Nejraději jsem v přírodě, je to to nejkrásnější místo pro práci.“

 Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Thajsko

Pěstování rýže v Thajsku: Když traktor dokáže změnit život.

Aroon Thala-in má 58 let a z hlubokého vnitřního přesvědčení se zabývá pěstováním rýže. V malé thajské vesnici Non Lam v provincii Khon Kaen v severovýchodním Thajsku má tři pole o celkové výměře 37 Rai (5,92 ha), která obhospodařuje společně se svým 25-letým synem. Na thajské poměry je to poměrně dost. Na jednoho zemědělce činí průměrná velikost obhospodařované plochy v tomto regionu přibližně jeden hektar.

 Skutečně kvalitní práce.

Traktory CLAAS.

Austrálie

30 000 hektarů, 100 000 kusů hovězího dobytka – jeden z top 10 podniků v Austrálii.

Ceres Agriculture je jedním z top deseti největších zpracovatelských podniků v Austrálii. Za týden prodá tento australský podnik až 2 000 kusů hovězího dobytka, na farmách má průměrně 30 000 kusů dobytka a roční produkce se pohybuje kolem 100 000 kusů jatečného dobytka. „Pokud vím,“ říká Mark Mason, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Ceres Agriculture, „jsme první, kteří v tomto rozsahu kombinují pastavení chov s přikrmováním.“ Díky tomu patří podnik k největším podnikům zaměřujícím se na výkrm hovězího dobytka v zemi a je pravděpodobně největším podnikem zakládajícím se na pastevním chovu v Austrálii.

 Více skutečně dobrých příběhů.
Skutečně pěkné obrázky.

Pro stažení obrázku nejprve zvolte požadované rozlišení a po jeho načtení zvolte pravým tlačítkem myši možnost "Uložit obrázek jako..."

Vaše skutečně kvalitní práce.

Bude Váš příběh tím dalším?
Přidejte se k nám!

Skutečně kvalitní práce. Traktory CLAAS. V rámci této kampaně představíme zemědělce a dodavatele služeb z nejrůznějších zemí, jejich podniky a skutečně kvalitní práci, kterou vykonávají každý den. Zde bychom rádi představili také Vás a Váš podnik. Chcete-li se stát součástí tohoto velkého příběhu, máte k tomu nyní příležitost.


Napište nám, co pro Vás znamená skutečně kvalitní práce a pošlete nám svoji fotografii, fotografii Vašeho podniku a pole, se kterým se chcete stát součástí našeho příběhu.


Vaše skutečně kvalitní práce, Váš podnik, Váš příběh. Přidejte se k nám!
Skutečně kvalitní traktory.

100% traktor. 100% CLAAS.

Společnost CLAAS se během krátkého časového období etablovala jako významný výrobce traktorů v Evropě. K dispozici nyní nabízí modely s výkony od 47 po 530 koní.

 

V rodokmenu se dozvíte více o jednotlivých modelech a jejich nepřetržitém vývoji až do současnosti.

 

Nahlédnout do zákulisí výroby traktorů CLAAS můžete ve webovém speciálu tractors-making-of.claas.com nebo ve stejnojmenné aplikaci pro zařízení iPad.2011 – 2017
2007 – 2010
2003 – 2006