Suurepärane töö.

CLAAS traktorid.

Tai

Riisikasvatus Taimaal: kuidas traktor võib muuta elu.

Aroon Thala-in on 58-aastane sügava sisemise veendumusega riisikasvataja. Talle kuulub Kirde-Tai Khon Kaeni provintsi väikses Non Lami külas kolm põldu, mille kogupindalaks on 37 raid (5,92 ha) ja mida ta majandab koos oma 25-aastase pojaga. Tai oludes on seda põldu üsna palju. Piirkonnas, kus Aroon elab, on keskmine põllumajandusettevõtte suurus umbes üks hektar.

 Suurepärane töö.

CLAAS traktorid.

Austraalia

30 000 hektarit, 100 000 veist – firma, mis kuulub Austraalia põllumajandusettevõtete tippkümnesse.

Ceres Agricultural on üks Austraalia tippkümnesse kuuluvaist nuumveise ettevõtetest. See Austraalia firma müüb nädalas kuni 2000 veist, tal on farmis alati 30 000 veist ja tema aastane toodang on umbes 100 000 rümpa. „Niipalju kui ma tean,“ räägib Ceres Agriculturali üks asutaja ja tegevdirektor Mark Mason, „me oleme esimesed, kes on veiste lisatoitmist kombineerinud kogu oma kopli kasutusega.“ Tänu sellele kuulub firma riigi kõige suuremate nuumveiste ettevõtete ja tõenäoliselt Austraalia suurimate koplisöödal põhinevate nuumaettevõtete hulka.

 Suurepärane töö.

CLAAS traktorid.

Ungari

Uustulnuk, kellest sai sojaproff.

Árpád Bártfai ja tema äi László Galló majandavad Ungaris Mohácsis Doonau saarel umbes 1200-hektarist ala, kasvatades peamiselt sojat. Kui ühismajandid 1990-ndatel erastati, kasutasid László Galló ja tema kolleegid võimalust ning erastasid oma ettevõtte, mis nüüd annab tööd 20 inimesele. Peale soja kasvatavad omanik ja tema väimees nisu, rapsi ning päevalilli. Teine selle pereäri tugisammas on lambakasvatus – see toob aastas tulu 300–500 lamba eest, kes müüakse Itaaliasse ja Türki.

 Veel suurepäraseid lugusid.
Suurepärased pildid.

Pildi allalaadimiseks klõpsake parempoolse hiireklahviga soovitud eraldusvõime peal ja valige „Salvesta objekt kui“.

Teie suurepärane töö.

Kas järgmine võiks olla Teie lugu?
Liituge meiega kohe!

Suurepärane töö. CLAAS traktorid. Selle kampaania käigus tutvustame eri riikide põllumehi ja lepingulisi töövõtjaid. Räägime nende ettevõtetest ja suurepärasest tööst, mida nad iga päev teevad. Meile meeldiks, kui Teie ja Teie põllumajandusettevõtte lugu oleks samuti siin. Kui soovite jagada oma lugu, andke meile teada.


Kirjutage meile, mida tähendab Teie jaoks suurepärane töö, ning saatke fotosid endast, oma ettevõttest ja maast, mida soovite meile näidata.


Teie suurepärane töö, Teie ettevõte, Teie lugu. Liituge kohe!
Suurepärased traktorid

100% traktor. 100% CLAAS.

Väga lühikese ajaga on CLAAS saavutanud üle Euroopa juhtiva traktoritootja tiitli, pakkudes mudelivalikut 47 kuni 530 hj.

 

Kliki sugupuule, et saada rohkem teavet individuaalsete mudelite ja nende pideva arendamise kohta kuni praeguse põlvkonnani välja.

 

Vaadake kulisside taha CLAAS'i traktoritehases. Minge spetsiaalsele veebiaadressile tractors-making-of.claas.com või kasutage samanimelist iPad'i rakendust.2011–2017
2007–2010
2003–2006