Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Suurepärane töö

Kirglik põllumajandus

Suurepäraseks tööks on vaja motivatsiooni ja õigeid tööriistu. CLAAS toetab kogu maailma talunikke ja töövõtjaid, et nende pingutused kannaksid sõna otseses mõttes vilja.

Lugematud talunikud ja töövõtjad tegutsevad kogu maailmas suure pühendumusega ning seda peetakse sageli enesestmõistetavaks. Nad saavad hakkama paljude katsumustega, mis on igal maal täiesti erinevad. Olenemata sellest, kas nad on nagu Aron-Thala-in, kes kasvatab Tais umbes kuuel hektaril riisi, või nagu Mark Mason, kes peab Austraalias 30 000 hektaril kariloomi, või nagu Tormod Eitrheim, kes tõuseb kell kolm hommikul, et puhastada Norras oma kodulinna Hemsedali tänavaid lumest, – neil kõigil on üks ühine asi: nad teevad oma tööd, kuna nad armastavad seda ja ei kujutaks teistmoodi ette. Mitte keegi ei tea Teist paremini, et taluniku ametil ei ole alati niisugust staatust, mida see vääriks. Aga kui Teie külvatu kasvab ning Te võite sõna otseses mõttes noppida oma töö vilju ja võtta need endaga koju kaasa, siis ei ole mingit kahtlust, et Teie tööl on suurim mõeldav tähendus: hoolitseda selle eest, et inimestel oleks toit laual, ja anda neile kindel teadmine, et taldrik on täis ka homme.

Tänapäeval tuleb talunikul varasemast rohkem tegeleda administreerimise, finantsprobleemide, personaliküsimuste ja turundusega. Samuti peab ta sammu pidama praeguse ühiskonna kiirete muutustega. Näiteks digiteerimine ei peatu ka põllumajanduses. Selleks et kõigi nende ülesannetega toime tulla, vajab talunik tugevaid partnereid. Tähtis roll on ka heal tehnikal. Taluniku abistamiseks mõeldud masinad ja digilahendused võimaldavad Teil teha suurepärast tööd. Asjaolu, et me saame neid masinaid koos talunikega nende vajaduste järgi arendada, pakkuda ja optimeerida, täidab ka meid uhkuse ning rahuloluga. Kuna see muudab meid osaks majandusharust, mis meie arvates on maailmas kõige tähtsam.

Ka meie tahame teha suurepärast tööd ja kuulame seejuures nende arvamust, kes teavad kõige paremini: Tai riisikasvatajat, Austraalia karjapidajat, Hispaania oliivikasvatajat ja Norra töövõtjat, kes esindavad kogu maailma talunikke ning töövõtjaid.


Suurepärane töö tähendab midagi enamat kui igapäevase töö tegemine. Suurepärane on töö üksnes siis, kui see on sõna parimas tähenduses elutöö.

Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Austria

Väärtustades maailma. Töötades loodusega ja looduses.

Peter Unterweger (37) on läbi ja lõhki põllumees. Talu, mida ta praegu peab, on olnud alati tema kodu. Ta on siin üles kasvanud, ja kuigi noore mehena arvas ta vahel, et võiks teha midagi muud, kui töötada talus esmaspäevast pühapäevani, on ta nüüd sellevõrra kindlamalt veendunud: „Kõige rohkem meeldib mulle olla looduses, see on kõige ilusam töökoht.“

 Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Tai

Riisikasvatus Tais: kuidas traktor võib muuta elu.

Aroon Thala-in on 58-aastane sügava sisemise veendumusega riisikasvataja. Talle kuulub Kirde-Tai Khon Kaeni provintsi väikses Non Lami külas kolm põldu, mille kogupindala on 37 raid (5,92 ha) ja mida ta majandab koos oma 25-aastase pojaga. Tai oludes on seda põldu üsna palju. Sealses piirkonnas majandab iga talunik keskmiselt umbes ühe hektari suurust ala.

 Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Austraalia

30 000 hektarit, 100 000 veist – firma kuulub Austraalia põllumajandusettevõtete tippkümnesse.

Ceres Agricultural on üks Austraalia tippkümnesse kuuluvaist nuumafirmadest. See Austraalia firma müüb nädalas kuni 2000 veist, tal on farmis alati 30 000 veist ja tema aastane toodang on umbes 100 000 rümpa. „Niipalju kui ma tean,“ räägib Ceres Agriculturali üks asutaja ja tegevdirektor Mark Mason, „me oleme esimesed, kes on sellises ulatuses kombineerinud karjatamist ja lisasööta.“ Tänu sellele kuulub firma riigi kõige suuremate veisenuumafirmade hulka ja on tõenäoliselt Austraalia suurim koplisöödal põhinev veisenuumafirma.

 Veel suurepäraseid lugusid.
Suurepärased pildid.

Pildi allalaadimiseks klõpsake parempoolse hiireklahviga soovitud eraldusvõime peal ja valige „Salvestan objekti kui“.

Teie suurepärane töö.

Kas järgmine võiks olla Teie lugu?
Liituge meiega kohe!

Suurepärane töö. CLAASi traktorid. Selle kampaania käigus tutvustame eri riikide talunikke ja töövõtjaid. Räägime nende ettevõtetest ja suurepärasest tööst, mida nad iga päev teevad. Meile meeldiks, kui Teie ja Teie ettevõtte lugu oleks samuti siin. Kui tahate olla osa sellest suurest loost, siis saate selleks kohe soovi avaldada.


Kirjutage meile, mida tähendab Teie jaoks suurepärane töö, ning saatke fotosid endast, oma ettevõttest ja maast, mida soovite meile näidata.


Teie suurepärane töö, Teie ettevõte, Teie lugu. Liituge kohe!
Suurepärased traktorid

100% traktor. 100% CLAAS.

Väga lühikese ajaga on CLAAS saavutanud üle Euroopa juhtiva traktoritootja tiitli. Valikus on mudelid vahemikus 47 kuni 530 hj.

 

Klõpsake sugupuul ning uurige lähemalt iga mudeli ja tema pideva arengu kohta kuni praeguse põlvkonnani välja.

 

Vaadake CLAASi traktoritehase kulisside taha: minge meie veebilehele tractors-making-of.claas.com või kasutage samanimelist iPadi rakendust.2011–2017
2007–2010
2003–2006