Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Austria

Väärtustades maailma. Töötades loodusega ja looduses.

Peter Unterweger (37) on läbi ja lõhki põllumees. Talu, mida ta praegu peab, on olnud alati tema kodu. Ta on siin üles kasvanud, ja kuigi noore mehena arvas ta vahel, et võiks teha midagi muud, kui töötada talus esmaspäevast pühapäevani, on ta nüüd täiesti veendunud: „Mulle meeldib olla looduses, see on parim paik maailmas.“

 Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Tai

Riisikasvatus Taimaal: kuidas traktor võib muuta elu.

Aroon Thala-in on 58-aastane sügava sisemise veendumusega riisikasvataja. Talle kuulub Kirde-Tai Khon Kaeni provintsi väikses Non Lami külas kolm põldu, mille kogupindalaks on 37 raid (5,92 ha) ja mida ta majandab koos oma 25-aastase pojaga. Tai oludes on seda põldu üsna palju. Piirkonnas, kus Aroon elab, on keskmine põllumajandusettevõtte suurus umbes üks hektar.

 Suurepärane töö.

CLAASi traktorid.

Austraalia

30 000 ha, 100 000 veist – firma kuulub Austraalia põllumajandusettevõtete tippkümnesse.

Ceres Agricultural on üks Austraalia tippkümnesse kuuluvaist nuumveise ettevõtetest. See Austraalia firma müüb nädalas kuni 2000 veist, tal on farmis alati 30 000 veist ja tema aastane toodang on umbes 100 000 rümpa. „Niipalju kui ma tean,“ räägib Ceres Agriculturali üks asutaja ja tegevdirektor Mark Mason, „me oleme esimesed, kes on veiste lisatoitmist kombineerinud kogu oma kopli kasutusega.“ Tänu sellele kuulub firma riigi kõige suuremate nuumveise ettevõtete ja tõenäoliselt Austraalia suurimate koplisöödal põhinevate nuumaettevõtete hulka.

 Veel suurepäraseid lugusid.
Suurepärased pildid.

Pildi allalaadimiseks klõpsake parempoolse hiireklahviga soovitud eraldusvõime peal ja valige „Salvestan objekti kui“.

Teie suurepärane töö.

Kas järgmine võiks olla Teie lugu?
Liituge meiega kohe!

Suurepärane töö. CLAASi traktorid. Selle kampaania käigus tutvustame eri riikide talunikke ja töövõtjaid. Räägime nende ettevõtetest ja suurepärasest tööst, mida nad iga päev teevad. Meile meeldiks, kui Teie ja Teie põllumajandusettevõtte lugu oleks samuti siin. Kui soovite jagada oma lugu, andke meile teada.


Kirjutage meile, mida tähendab Teie jaoks suurepärane töö, ning saatke fotosid endast, oma ettevõttest ja maast, mida soovite meile näidata.


Teie suurepärane töö, Teie ettevõte, Teie lugu. Liituge kohe!
Suurepärased traktorid

100% traktor. 100% CLAAS.

Väga lühikese ajaga on CLAAS saavutanud üle Euroopa juhtiva traktoritootja tiitli, pakkudes mudelivalikut vahemikus 47 kuni 530 hj.

 

Klõpsake sugupuul ning uurige lähemalt iga mudeli ja tema pideva arengu kohta kuni praeguse põlvkonnani välja.

 

Vaadake CLAASi traktoritehase kulisside taha. Minge meie veebilehele tractors-making-of.claas.com või kasutage samanimelist iPadi rakendust.2011–2017
2007–2010
2003–2006