Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Austrija

Vertiname mus supantį pasaulį. Darbame su gamta ir gamtoje.

Pėteris Untervėgeris (37) yra ūkininkas iki kaulų smegenų. Ūkis, kuriame jis dabar šeimininkauja, visada buvo jo namai. Jis čia užaugo ir, nors būdamas visiškai jaunas galbūt kartais ir pagalvodavo apie ką nors kitą nei darbas ūkyje nuo pirmadienio iki sekmadienio, dabar jis yra visiškai tikras: „Man labai patinka būti gamtoje, tai geriausia vieta darbui.“

 Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Tailandas

Ryžių auginimas Tailande: kaip traktorius gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Aroon Thala-in yra 58-eri metai, jis yra ryžių augintojas su giliu vidiniu įsitikinimu. Jam priklauso trys laukai mažame Non Lam kaimelyje, esančiame Khon Kaen provincijoje, Tailando šiaurės rytuose – iš viso 5,92 ha, kuriuose jis ūkininkauja kartu su savo 25 m. sūnumi. Pagal Tailando standartus, tai yra pakankamai didelis ūkis. Vidutinis ūkio dydis regione, kur gyvena Aroon, sudaro apie vieną hektarą ploto.

 Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Australija

30 000 hektarų, 100 000 galvijų – tai ūkis, priklausantis didžiausių Australijos ūkių dešimtukui.

“Ceres Agriculture” yra viena iš dešimties didžiausių baigiamojo galvijų ruošimo įmonių Australijoje. Ši Australijos įmonė parduoda iki 2000 paruoštų galvijų per savaitę, visada turi 30000 galvijų savo ūkiuose, o metinė gamyba yra maždaug 100000 skerdenų. "Kiek žinau, - sako Markas Masonas, “Ceres Agriculture” įkūrėjas ir generalinis direktorius, - mes buvome pirmieji, kurie išplėtojome papildomą galvijų šėrimą aptvare iki tokios apimties, kokia yra dabar". Turime vieną iš didžiausių baigiamojo galvijų ruošimo įmonių šalyje, ir tikriausiai didžiausią ganyklose atliekamo baigiamojo galvijų ruošimo įmonę Australijoje.

 Daugiau šaunių istorijų.
Šaunios nuotraukos.

Norėdami parsisiųsti nuotrauką, dešiniuoju pelės klavišu spragtelėkite ant reikiamos raiškos ir pasirinkite “Įrašyti kaip”.

Jūsų puikus darbas

Ar kita istorija bus Jūsų?
Dalyvaukite jau dabar.

Išties puikus darbas. CLAAS traktoriai. Vykdydami šią kampaniją mes pristatome ūkininkus ir rangovus iš įvairių šalių, supažindiname su jų įmonėmis ir tuo puikiu darbu, kurį jie dirba kiekvieną dieną. Mes džiaugsimės, galėdami čia pristatyti ir Jus bei Jūsų įmonę. Jeigu norite tapti šios didžios istorijos dalimi, mes laukiame Jūsų paraiškos.


Parašykite, ką Jums reiškia puikus darbas, ir atsiųskite nuotraukas, vaizduojančias Jus, Jūsų įmonę ir žemės sklypą, dalyvausiantį projekte.


Jūsų puikus darbas, Jūsų įmonė, Jūsų istorija. Dalyvaukite jau dabar.
Puikūs traktoriai

100% traktorius. 100% CLAAS.

Per labai trumpą laiką CLAAS išplito visoje Europoje kaip viena iš pirmaujančių traktorių gamintojų, siūlanti nuo 47 iki 530 AG traktorių modelių pasirinkimą.

 

Naršykite šeimos medyje, norėdami sužinoti daugiau apie atskirus modelius ir jų nuolatinį tobulinimą iki pat dabartinės kartos.

 

Pažvelkite į CLAAS traktorių gamybos užkulisius. Peržiūrėkite mūsų specialų skyrelį internete: tractors-making-of.claas.com arba pasinaudokite to paties pavadinimo iPad taikomąja programa.2011 – 2017
2007-2010
2003-2006