Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Išties puikus darbas

Žemės ūkis kaip pašaukimas

Išties puikiam darbui yra reikalinga motyvacija ir tinkamos priemonės. CLAAS teikia palaikymą ūkininkams visame pasaulyje, kad jų darbas duotų iš tiesų puikių vaisių.

Daugybė ūkininkų ir rangovų visame pasaulyje darbuojasi negailėdami jėgų, ir tai vertinama kaip savaime suprantamas dalykas. Jiems tenka spręsti daugybę problemų, kurios skirtingose šalyse yra labai skirtingos. Nesvarbu, ar jie augina ryžius, kaip Aronas Tala iš Tailando savo šešiuose hektaruose, ar darbuojasi 30000 hektarų užimančioje gyvulininkystės fermoje, kaip australas Markas Meisonas, ar keliasi trečią valandą nakties, kaip tai daro Tormodas Eitrheimas, kad spėtų nuvalyti apsnigtas savo gimtojo Hemsedalio miestelio gatves – visus juos vienija bendras bruožas: jie dirba savo darbą todėl, kad jį myli ir neįsivaizduoja savęs veikiančių ką nors kita. Niekas nežino geriau už jus, kad ūkininko profesija nėra vertinama taip, kaip ji to iš tiesų nusipelno. Tačiau kada užauga tai, ką pasėjote, ir jūs galite tiesiogine prasme skinti savo darbo vaisius, dingsta visos abejonės, jog jūsų darbas yra toks svarbus, kokį tik įmanoma įsivaizduoti: rūpintis, kad visi žmonės būtų sotūs ir žinoti, kad rytoj stalas bus toks pat gausus.

Ūkininkams tenka kartu būti ir verslininkais, kurie privalo užsiimti administravimu, finansiniais ir personalo reikalais bei rinkodara. Taip pat labai svarbu žengti koja kojon su greitais pokyčiais, kurių šiandien neišvengia nė viena gyvenimo sritis. Be abejo, skaitmenizacija jokiu būdu neaplenkia ir žemės ūkio. Kad susidorotų su šiais iššūkiais, žemės ūkio verslininkams yra reikalingi stiprūs partneriai. Svarbus vaidmuo čia tenka būtent technologijoms. Mašinos ir skaitmeniniai sprendimai, padedantys ūkininkams gerai atlikti jų darbą. O mūsų darbas, kuriant, išleidžiant į rinką šias mašinas ir optimizuojant jas pagal ūkininkų poreikius, mus taip pat perpildo džiaugsmu ir pasididžiavimu. Todėl, kad leidžia mums pasijusti paties svarbiausio pasaulio ekonomikos sektoriaus dalimi.

Mes taip pat siekiame gerai atlikti savo darbą, ir tegu jį vertina tie, kas nusimano geriausiai: ryžių augintojas Tailande, australas galvijų augintojas, alyvmedžių plantatorius Ispanijoje ar rangovas norvegas, kuriuos galima laikyti tarsi ūkininkų ir rangovų atstovais iš viso pasaulio.


Išties puikus darbas – tai daugiau nei tiesiog kasdieniai darbai. Jis tampa išties puikiu tik tada, kai tampa gyvenimo būdu pačia geriausia to žodžio prasme.

Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Austrija

Vertiname mus supantį pasaulį. Darbame su gamta ir gamtoje.

Pėteris Untervėgeris (37) yra ūkininkas iki kaulų smegenų. Ūkis, kuriame jis dabar šeimininkauja, visada buvo jo namai. Jis čia užaugo ir, nors būdamas visiškai jaunas galbūt kartais ir pagalvodavo apie ką nors kitą nei darbas ūkyje nuo pirmadienio iki sekmadienio, dabar jis yra visiškai tikras: „Man labai patinka būti gamtoje, tai geriausia vieta darbui.“

 Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Tailandas

Ryžių auginimas Tailande: kaip traktorius gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Aroon Thala-in yra 58-eri metai, jis yra ryžių augintojas su giliu vidiniu įsitikinimu. Jam priklauso trys laukai mažame Non Lam kaimelyje, esančiame Khon Kaen provincijoje, Tailando šiaurės rytuose – iš viso 5,92 ha, kuriuose jis ūkininkauja kartu su savo 25 m. sūnumi. Pagal Tailando standartus, tai yra pakankamai didelis ūkis. Vidutinis ūkio dydis regione, kur gyvena Aroon, sudaro apie vieną hektarą ploto.

 Išties puikus darbas.

CLAAS traktoriai.

Australija

30 000 hektarų, 100 000 galvijų – tai ūkis, priklausantis didžiausių Australijos ūkių dešimtukui.

“Ceres Agriculture” yra viena iš dešimties didžiausių baigiamojo galvijų ruošimo įmonių Australijoje. Ši Australijos įmonė parduoda iki 2000 paruoštų galvijų per savaitę, visada turi 30000 galvijų savo ūkiuose, o metinė gamyba yra maždaug 100000 skerdenų. "Kiek žinau, - sako Markas Masonas, “Ceres Agriculture” įkūrėjas ir generalinis direktorius, - mes buvome pirmieji, kurie išplėtojome papildomą galvijų šėrimą aptvare iki tokios apimties, kokia yra dabar". Turime vieną iš didžiausių baigiamojo galvijų ruošimo įmonių šalyje, ir tikriausiai didžiausią ganyklose atliekamo baigiamojo galvijų ruošimo įmonę Australijoje.

 Daugiau šaunių istorijų.
Šaunios nuotraukos.

Norėdami parsisiųsti nuotrauką, dešiniuoju pelės klavišu spragtelėkite ant reikiamos raiškos ir pasirinkite “Įrašyti kaip”.

Jūsų puikus darbas

Ar kita istorija bus Jūsų?
Dalyvaukite jau dabar.

Išties puikus darbas. CLAAS traktoriai. Vykdydami šią kampaniją mes pristatome ūkininkus ir rangovus iš įvairių šalių, supažindiname su jų įmonėmis ir tuo puikiu darbu, kurį jie dirba kiekvieną dieną. Mes džiaugsimės, galėdami čia pristatyti ir Jus bei Jūsų įmonę. Jeigu norite tapti šios didžios istorijos dalimi, mes laukiame Jūsų paraiškos.


Parašykite, ką Jums reiškia puikus darbas, ir atsiųskite nuotraukas, vaizduojančias Jus, Jūsų įmonę ir žemės sklypą, dalyvausiantį projekte.


Jūsų puikus darbas, Jūsų įmonė, Jūsų istorija. Dalyvaukite jau dabar.
Puikūs traktoriai

100% traktorius. 100% CLAAS.

Per labai trumpą laiką CLAAS išplito visoje Europoje kaip viena iš pirmaujančių traktorių gamintojų, siūlanti nuo 47 iki 530 AG traktorių modelių pasirinkimą.

 

Naršykite šeimos medyje, norėdami sužinoti daugiau apie atskirus modelius ir jų nuolatinį tobulinimą iki pat dabartinės kartos.

 

Pažvelkite į CLAAS traktorių gamybos užkulisius. Peržiūrėkite mūsų specialų skyrelį internete: tractors-making-of.claas.com arba pasinaudokite to paties pavadinimo iPad taikomąja programa.2011 – 2017
2007-2010
2003-2006