Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Taizeme

Rīsu audzēšana Taizemē: kā traktors var izmanīt jūsu dzīvi.

Aruns Thala-in ir 58 gadus vecs, un viņš ir rīsu audzētājs ar savu dziļu pārliecību. Viņam pieder trīs lauki mazā ciematā Non Lam, kas atrodas Khonkenas provincē Taizemes ziemeļaustrumos – pavisam kopā 37 rai (5,92 ha), kuru viņš apsaimnieko kopā ar savu 25 gadus veco dēlu. Pēc Taizemes standartiem šāda platība ir diezgan liela. Reģionā, kur dzīvo Aruns, vidējais saimniecības lielums ir aptuveni viens hektārs.

 Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Austrālija

30 000 hektāri, 100 000 liellopu – viena no desmit lielākajām saimniecībām Austrālijā.

Uzņēmums "Ceres Agriculture" ir viens no desmit gaļas liellopu audzētājiem  Austrālijā. Tas pārdod līdz 2000 liellopiem nedēļā, saimniecībās šobrīd tiek turēts 30 000 liellopu, un gada ražošanas apjoms ir aptuveni 100 000 kaujķermeņu. "Ceres Agriculture" līdzdibinātājs un izpilddirektors Marks Meisons stāsta: "Cik zinu, mēs esam pirmie, kas lopu piebarošanu aplokā veicam tādā apjomā". Tāpēc arī uzņēmums ir viens no lielākajiem gaļas liellopu audzētājiem valstī un, iespējams, tā ir vislielākā ganību saimniecība Austrālijā.

 Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Ungārija

No iesācēja līdz profesionālam sojas audzētājam.

Arpads Bartfai un viņa sievastēvs Laslo Gallo Ungārijā, Donavas salā, Mohačā apstrādā aptuveni 1200 hektārus, kuros pārsvarā tiek audzēta soja. Kad 1990. gados notika kolektīvo saimniecību privatizācija, Laslo Gallo un viņa kolēģi izmantoja iespēju un arī privatizēja savu uzņēmumu, kurā šobrīd strādā 20 cilvēku. Papildus sojai īpašnieks un viņa znots arī audzē kviešus, rapsi un saulespuķes. Vēl viena ģimenes uzņēmuma svarīga darbības joma ir aitu audzēšana, kas palielina viņu ienākumus, pārdodot 300-500 jēru gadā Itālijā un Turcijā.

 Vairāk izcilu stāstu.
Izcili attēli.

Lai lejupielādētu attēlus, ar peles labo pusi uzklikšķiniet uz vajadzīgo izšķirtspēju un izvēlieties "Saglabāt kā".

Jūsu teicamais darbs.

Vai nākamais stāstījums būs Jūsu?
Pievienojieties mums tagad!

Teicams darbs. CLAAS traktori. Šīs kampaņas laikā mēs stāstīsim par lauksaimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem no dažādām valstīm, par viņu saimniecībām un teicamo darbu, ko viņi veic dienu no dienas. Mēs priecātos, ja šeit parādītos arī Jūs un Jūsu saimniecība. Ja vēlaties kļūs par daļu no šī lielā stāsta, Jūs varat tagad pieteikties.


Uzrakstiet mums, ko Jums nozīmē teicams darbs, un atsūtiet mums fotoattēlus, kuros esat redzami Jūs, Jūsu saimniecība un Jūsu lauki – lai Jūs varētu pieteikties mūsu atlasē.


Jūsu teicamais darbs, Jūs saimniecība, Jūsu stāstījums. Pievienojieties mums jau tagad!
Teicami traktori.

100% traktors. 100% CLAAS.

Ļoti īsā laika posmā CLAAS ir kļuvis par vienu no vadošajiem traktoru ražotājiem Eiropā, piedāvājot modeļus, kuru jauda ir sākot no 47 līdz 530 ZS.

 

Uzklikšķiniet uz Ģimenes koka, lai sameklētu vairāk informācijas par konkrētiem modeļiem un to nemitīgo attīstību – līdz pat pašreizējai paaudzei.

 

Ieskatieties CLAAS traktoru ražošanas aizkulisēs. Dodieties uz mūsu mājaslapu tractors-making-of.claas.com vai skatiet ar tāda paša nosaukuma iPad app.2011 – 2017
2007 – 2010
2003 – 2006