Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Teicams darbs

Kaislība uz lauksaimniecību.

Teicamam darbam nepieciešama motivācija un pareizie instrumenti. CLAAS atbalsta lauksaimniekus un pakalpojumu sniedzējus visā pasaulē, tādējādi nodrošinot, ka viņu darbs patiešām nes augļus.

Pasaulē ir neskaitāmi daudz lauksaimnieku un pakalpojumu sniedzēju, kas strādā ar lielu atdevi, un tas bieži vien tiek uzskatīts par pašsaprotamu. Viņi spēj tikt galā ar daudziem izaicinājumiem, un tie katrā valstī ir atšķirīgi. Vai tie ir kā Aruns Thala-in Taizemē, kurš apmēram sešos hektāros audzē rīsus, vai Marks Meisons Austrālijā, kurš 30 000 hektāros tur mājlopus, vai Tormods Eitreims, kurš ceļas trijos naktī un tīra sniegu savās Norvēģijas dzimtās pilsētas Hemsedāles ielās – viena lieta viņiem visiem ir kopīga: viņi visi dara savu darbu, jo mīl to un nespēj iedomāties darīt kaut ko citu. Neviens nezina labāk par jums, ka lauksaimnieka profesija ne vienmēr bauda to statusu, kuru tā ir pelnījusi. Bet – kad izaudzis tas, ko esat iesējuši, un jūs varat gūt labumu no sava darba un nest to uz mājām – nav šaubu, ka jūsu darbam ir vislielākā nozīme, kāda vien iespējama: rūpēties par to, lai cilvēkiem būtu ko ēst un būt pārliecinātiem, ka šķīvis rīt nebūs tukšs.

Lauksaimnieki – vairāk nekā jebkad iepriekš – ir uzņēmēji, kuriem jānodarbojas ar administratīviem jautājumiem, kadru jautājumiem un mārketingu. Tāpat ir jāiet vienā solī ar ātrajām izmaiņām, ar ko saskaras sabiedrība šodien. Protams, lauksaimniecībā turpina ienākt digitalizācija. Lai rastu atbildes uz visiem šiem izaicinājumiem, lauksaimniecības uzņēmējiem ir vajadzīgi spēcīgi partneri, un ir svarīgi, lai būtu labas tehnoloģijas. Mašīnas un digitālie risinājumi, kas palīdz lauksaimniekiem teicami veikt savu darbu. Un mēs esam lepni un gandarīti, ka spējam izstrādāt, nodrošināt un optimizēt šīs mašīnas dialogā ar lauksaimniekiem atbilstoši viņu prasībām. Jo tas padara mūs par daļu no, mūsuprāt, pasaulē svarīgākā ekonomikas sektora.

Arī mēs gribam teicami darīt savu darbu, un to lai novērtē tie, kuri to saprot vislabāk: rīsu audzētājs Taizemē, lopkopis Austrālijā, olīvu audzētājs Spānijā un pakalpojumu sniedzējs Norvēģijā – tie ir viņi, kuri pārstāv lauksaimniekus un pakalpojumu sniedzējus visā pasaulē.


Patiešām teicams darbs – tas ir kaut kas vairāk nekā tikai ikdienas darbs. Tas kļūst par teicamu darbu tikai tad, kad tas ir kļuvis par dzīves jēgu labākā šī vārda nozīmē.

Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Austrija

Saskatīt vērtību radīšanā. Darbs ar dabu un strādāt dabā.

Pēters Untervēgers (37) caurcaurēm ir lauksaimnieks. Saimniecība, kuru viņš tagad vada, vienmēr ir bijusi viņa mājas. Šeit viņš ir izaudzis, un, lai gan jaunekļa gados ik pa brīdim apsvēris darīt kaut ko citu, nevis no pirmdienas līdz svētdienai strādāt fermā, tagad ir pārliecināts, ka: "Vislabāk man patīk atrasties dabā, tā ir vislabākā vieta, kur strādāt".

 Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Taizeme

Rīsu audzēšana Taizemē: kā traktors var izmanīt jūsu dzīvi.

Aruns Thala-in ir 58 gadus vecs, un viņš ir rīsu audzētājs ar savu dziļu pārliecību. Viņam pieder trīs lauki mazā ciematā Non Lam, kas atrodas Khonkenas provincē Taizemes ziemeļaustrumos – pavisam kopā 37 rai (5,92 ha), kuru viņš apsaimnieko kopā ar savu 25 gadus veco dēlu. Pēc Taizemes standartiem šāda platība ir diezgan liela. Reģionā, kur dzīvo Aruns, vidējais saimniecības lielums ir aptuveni viens hektārs.

 Teicams darbs.

CLAAS traktori.

Austrālija

30 000 hektāri, 100 000 liellopu – viena no desmit lielākajām saimniecībām Austrālijā.

Uzņēmums "Ceres Agriculture" ir viens no desmit gaļas liellopu audzētājiem Austrālijā. Tas pārdod līdz 2000 liellopiem nedēļā, saimniecībās šobrīd tiek turēts 30 000 liellopu, un gada ražošanas apjoms ir aptuveni 100 000 kaujķermeņu. "Ceres Agriculture" līdzdibinātājs un izpilddirektors Marks Meisons stāsta: "Cik zinu, mēs esam pirmie, kas lopu piebarošanu aplokā veicam tādā apjomā". Tāpēc arī uzņēmums ir viens no lielākajiem gaļas liellopu audzētājiem valstī un, iespējams, tā ir vislielākā ganību saimniecība Austrālijā.

 Vairāk izcilu stāstu.
Izcili attēli.

Lai lejupielādētu attēlus, ar peles labo pusi uzklikšķiniet uz vajadzīgo izšķirtspēju un izvēlieties "Saglabāt kā".

Jūsu teicamais darbs.

Vai nākamais stāstījums būs Jūsu?
Pievienojieties mums tagad!

Teicams darbs. CLAAS traktori. Šīs kampaņas laikā mēs stāstīsim par lauksaimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem no dažādām valstīm, par viņu saimniecībām un teicamo darbu, ko viņi veic dienu no dienas. Mēs priecātos, ja šeit parādītos arī Jūs un Jūsu saimniecība. Ja vēlaties kļūs par daļu no šī lielā stāsta, Jūs varat tagad pieteikties.


Uzrakstiet mums, ko Jums nozīmē teicams darbs, un atsūtiet mums fotoattēlus, kuros esat redzami Jūs, Jūsu saimniecība un Jūsu lauki – lai Jūs varētu pieteikties mūsu atlasē.


Jūsu teicamais darbs, Jūs saimniecība, Jūsu stāstījums. Pievienojieties mums jau tagad!
Teicami traktori.

100% traktors. 100% CLAAS.

Ļoti īsā laika posmā CLAAS ir kļuvis par vienu no vadošajiem traktoru ražotājiem Eiropā, piedāvājot modeļus, kuru jauda ir sākot no 47 līdz 530 ZS.

 

Uzklikšķiniet uz Ģimenes koka, lai sameklētu vairāk informācijas par konkrētiem modeļiem un to nemitīgo attīstību – līdz pat pašreizējai paaudzei.

 

Ieskatieties CLAAS traktoru ražošanas aizkulisēs. Dodieties uz mūsu mājaslapu tractors-making-of.claas.com vai skatiet ar tāda paša nosaukuma iPad app.2011 – 2017
2007 – 2010
2003 – 2006