Naprawdę dobra robota.

Ciągniki CLAAS.

Austria

Tworzenie wartości. Praca z naturą i w naturze.

Peter Unterweger (37 l.) jest rolnikiem ciałem i duszą. Gospodarstwo, które dziś prowadzi, zawsze było jego domem. Tutaj dorastał i, nawet gdy jako młody człowiek co i raz wyobrażał sobie inne zajęcie niż praca na roli przez siedem dni w tygodniu, z tym większym przekonaniem powtarza teraz: „Najchętniej przebywam na łonie natury, to najpiękniejsze miejsce pracy”.

 Naprawdę dobra robota.

Ciągniki CLAAS.

Tajlandia

Uprawa ryżu w Tajlandii: gdy jeden ciągnik zmienia całe życie.

Aroon Thala-in ma 58 lat i z głębokim wewnętrznym przekonaniem zajmuje się uprawą ryżu. Posiada on trzy pola w małej wiosce Non Lam w prowincji Khon Kaen w północno-wschodniej Tajlandii – w sumie 37 rai (5,92 ha), które uprawia wraz ze swoim 25-letnim synem. Jak na warunki w Tajlandii to całkiem sporo. Średnia powierzchnia upraw w tym regionie wynosi ok. jednego hektara.

 Naprawdę dobra robota.

Ciągniki CLAAS.

Australia

30 000 hektarów, 100 000 sztuk bydła – oto jedno z dziesięciu najlepszych gospodarstw w Australii.

Ceres Agriculture należy do dziesięciu najlepszych gospodarstw z branży przetwórstwa rolnego w Australii. Każdego tygodnia sprzedaje się tutaj 2000 sztuk bydła, 30 000 sztuk znajduje się stale na pastwiskach, a wielkość produkcji wynosi ok. 100 000 sztuk bydła rzeźnego rocznie. „O ile mi wiadomo”, mówi Mark Mason, współzałożyciel i kierownik Ceres Agriculture, „jako pierwsi połączyliśmy na taką skalę wypas zwierząt z dokarmianiem paszą”. Dzięki temu gospodarstwo to należy do największych ośrodków hodowli bydła mięsnego w kraju i najprawdopodobniej jest największym gospodarstwem bazującym na wypasie w Australii.

 Więcej interesujących historii.
Naprawdę dobre zdjęcia.

Aby pobrać obraz, kliknij prawym przyciskiem myszy na żądaną rozdzielczość i wybierz „Zapisz obraz jako”.

Twoja naprawdę dobra robota

Czy Twoja historia będzie następna?
Współpraca.

Naprawdę dobra robota. Ciągniki CLAAS. W ramach tej kampanii rolnicy i przedsiębiorcy rolni z różnych krajów przedstawiają swoje gospodarstwa i opisują naprawdę dobrą robotę, którą wykonują każdego dnia. Chętnie zaprezentujemy Ciebie i Twoje gospodarstwo. Jeśli chcesz stać się częścią tej historii – zgłoś się już teraz.


Napisz, co oznacza dla Ciebie naprawdę dobra robota i prześlij nam zdjęcia siebie, swojego gospodarstwa i użytkowanej powierzchni.


Twoja naprawdę dobra robota, Twoje gospodarstwo, Twoja historia. Teraz.
Naprawdę dobre ciągniki

W 100% ciągnik. W 100% CLAAS.

Firma CLAAS w bardzo krótkim czasie znalazła się w gronie najważniejszych producentów ciągników w Europie. Dostępne są modele o mocy od 47 do 530 KM.

 

Przeglądając to drzewo genealogiczne, dowiesz się więcej na temat poszczególnych modeli i ich ewolucji, aż do najmłodszej generacji.

 

Szczegóły produkcji ciągników CLAAS można poznać w Webspecial tractors-making-of.claas.com lub w aplikacji na iPada o tej samej nazwie.2011–2017
2007–2010
2003–2006