Skutočne dobrá práca.

Traktory CLAAS.

Rakúsko

Vážiť si svet okolo nás. Pracovať s prírodou v prírode.

Peter Unterweger (37) je farmárom telom i dušou. Farma, ktorú dnes riadi, bola vždy jeho domovom. Tu vyrástol, a aj keď si občas ako mladý predstavoval, že by robil niečo iné, než že by pracoval od pondelka do nedele na farme, je dnes celkom presvedčený: "Najradšej som v prírode, je to to najkrajšie miesto pre prácu."

 Skutočne dobrá práca.

Traktory CLAAS.

Thajsko

Pestovanie ryže v Thajsku. Keď traktor zmení život.

Aroon Thala-in má 58 rokov a je pestovateľom ryže z hlbokého vnútorného presvedčenia. Má tri polia v malej thajskej dedine Non Lam v provincii Khon Kaen v severovýchodnom Thajsku - celkom 37 Rai (5,92 ha), ktoré obhospodaruje spolu so svojim 25-ročným synom. Na thajské pomery je to dobrý obchod. Priemerná plocha obhospodarovaná poľnohospodármi v tomto regióne je zhruba jeden hektár.

 Skutočne dobrá práca.

Traktory CLAAS.

Austrália

30 000 hektárov, 100 000 kusov hovädzieho dobytka – jeden z Top desať podnikov v Austrálii

Ceres Agriculture je jedným z desiatich najväčších spracovateľských podnikov v Austrálii. Táto austrálska firma predáva až 2000 kusov dobytka týždenne, v súčasnej dobe má na farmách 30.000 kusov dobytka a jej ročná produkcia sa pohybuje okolo 100.000 kusov jatočného dobytka. "Pokiaľ ja viem," hovorí Mark Mason, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Ceres Agriculture, "Boli sme medzi prvými, ktorí v takomto rozsahu kombinujú pastevný chov s prikrmovaním hovädzieho dobytka." Týmto sa podnik zaradil medzi najväčšie výkrmne dobytka v krajine, pravdepodobne je to najväčší podnik so zameraním na pastevný chov v Austrálii.

 Viac skutočne dobrých príbehov.
Skutočne dobré obrázky.

Ak chcete stiahnuť obrázok, kliknite pravým tlačidlom myši na požadované rozlíšenie a zvoľte "Uložiť cieľ ako".

Vaša skutočne dobrá práca

Bude Váš príbeh tým ďalším?
Pridajte sa k nám!

Skutočne dobrá práca. V rámci tejto kampane predstavíme poľnohospodárov a podniky služieb z najrozličnejších krajín, ich podniky a ich naozaj dobrú prácu, ktorú každodenne vykonávajú. Veľmi radi tu predstavíme aj Vás a Váš podnik. Ak sa chcete aj Vy stať súčasťou tohto veľkého príbehu, môžete sa teraz prihlásiť.


Napíšte nám, čo pre Vás znamená skutočne dobrá práca a pošlite nám svoju fotografiu, fotografie Vášho podniku a polí, s ktorými sa chcete stať súčasťou nášho príbehu.


Vaša skutočne dobrá práca, Váš podnik, Váš príbeh. Pridajte sa k nám!
Skutočne dobré traktory.

100% traktor. 100% CLAAS.

CLAAS sa behom krátkeho času etabloval na európskom trhu ako jeden z najvýznamnejších producentov traktorov. V ponuke má modely od 47 do 530 koní.

 

Spoznajte bližšie rodokmeň jednotlivých modelov a ich celý vývoj až po aktuálnu generáciu.

 

Nahliadnite do zákulisia výroby traktorov CLAAS na stránke tractors-making-of.claas.com alebo cez rovnomennú iPad aplikáciu.2011 – 2017
2007 – 2010
2003 – 2006