CLAAS produkter

Fullastet.

QUANTUM.

Spesifikasjoner

QUANTUM 5700 P / S4700 P / S3800 P3500 P
Lastevolumm334,5/3729/3233,228
Lastvolum med middels pressingm358,7/66,649,3/57,659,850,4
Tilkobling
Ringmalje 
Kulekobling 
Flytende, hengslet oppe 
Flytende, hengslet nede 
Pickup
Opptaksbreddemm1800180018001800
Diametermm320320320320
Antall tinderekkerAntall5555
Dekk, støttehjul 16 x 6.50-816 x 6.50-816 x 6.50-816 x 6.50-8
Drag med større bakkeklaringmm680680680680
Rotor/Kniv
Breddemm1586158615861586
Diametermm860860860860
Antall tinderekkerAntall9999
KniverAntall33333333
Minste teoretiske snittlengdemm45454545
Bunnbelte
KjederAntall2 x 22 x 22 x 22 x 2
2-trinns bunnbeltedrift 
Mål/Vekter
Totallengdemm9410/98008310/870092508100
Total bredde med standard dekkdimensjonmm2550255025502550
Total høyde med standard dekkdimensjonmm3870387036803680
Totalhøyde med nedlagt baklukemm3040304030503050
Sporviddemm1950195018501850
Plattformhøyde med standard hjuldimensjonmm1340134011801180
Tillatt totalvektt16161311
Tillatt vekt på trekkøyet2221,2
Aksler/Hjul
Etterfølgende styreaksel 
800/45 R 26.5 
710/50 R 26.5 
710/45 R 22.5 
710/35 R 22.5 
620/40 R 22.5 
560/45 R 22.5 
500/55-R 2 
555/45 R 17 
500/50 R 17 
Betjening
Hydraulikkfunksjoner LastfølendeLastfølende1 x EV + 1 x DV
(+ 1 x EV)1
1 x EV + 1 x DV
ISOBUS-styring via COMMUNICATOR II 
CLAAS CONTROL TERMINAL 
Utstyr
Tredje doseringstrinn –/○–/○
Vidvinkel kraftoverføringsaksel ○/●○/●
Drag med hydraulisk fjæring 
Belysningspakke 
1 For alternativ styring
Standard
Tilvalg
Kan leveres
Leveres ikke
Utrustningen kan variere fra land til land. Ta kontakt med din lokale CLAAS forhandler
Få mer informasjon hos din lokale CLAAS forhandler eller på Internett: claas.com