Impressum

Odpovědná společnost v souladu s §5 zákona o telekomunikačních službách (Telemediengesetz – TMG):

 

CLAAS KGaA mbH

Münsterstr. 33

33428 Harsewinkel, DE

 

Tel.: +49 (0)52 47 12 0

E-mail: infoclaas@claas.com

 

 

CLAAS Kommanditgesellschaft auf Aktien mbH

 

Obchodní rejstřík:

Okresní soud Gütersloh HRB č. 3027

 

Individuálně odpovědný společník:

Helmut Claas GmbH

 

Obchodní rejstřík:

Okresní soud Gütersloh HRB č. 2980

 

Výkonná rada:

Thomas Böck (CEO)*

Hans Lampert*

Jan-Hendrik Mohr*

Christian Radons*

*Generální manažeři Helmuta Claase GmbH

 

Předseda dozorčí rady:

Cathrina Claas-Mühlhäuser

 

Předseda výboru akcionářů:

Cathrina Claas-Mühlhäuser

 

DIČ:

DE 160 410 788

 

 

 

Podmínky používání webových stránek společnosti CLAAS KGaA mbH

CLAAS KGaA mbH si vyhrazuje veškěrá práva na použité texty, obrázky, loga, animace, videa, zvuky, grafiku, stejně jako uspořádání internetových stránek. Veškerý obsah je předmětem ochrany autorských práv nebo jiných vlastnických práv a nesmí být použit, kopírován, šířen nebo upraven pro komerční účely třetích osob. Není-li uvedeno jinak, jsou všechna použitá CLAAS loga, výrobní štítky, značky, nápisy i emblémy chráněny zákonem ochranné známky a nesmějí být bez výslovného písemného souhlasu společnosti CLAAS KGaA mbH použity pro reklamní účely ani pro veřejné šíření.

 

Webové stránky CLAAS byly vytvořeny s maximální péčí. CLAAS nepřebírá odpovědnost za správnost, přesnost a platnost informací zveřejněných na webových stránkách. Dále CLAAS nenese odpovědnost za jakékoli ztráty nebo škody vzniklé přímo nebo nepřímo z používání webové stránky.

 

Pokud se na webových stránkách CLAAS nacházejí odkazy na jiné webové stránky, jsou tyto odkazy poskytovány pouze pro pohodlí uživatele. CLAAS nepřebírá odpovědnost za obsah těchto stránek. Odkazy na webové stránky poskytovatelů třetích stran nepředstavují žadné reference nebo schválení těchto stránek nebo nabízených služeb a informací. Uživatel nese plnou odpovědnost za použití odkazu.

 

Použitím webových stránek nevzniká žádný smluvní nebo mimořádný vztah mezi společností CLAAS KGaA mbH a uživatelem. CLAAS si vyhrazuje právo na provedení změn týkajících se obsahu nebo formátu, stejně jako pozastavení webových stránek.

 

Pro lepší srozumitelnost je na webových stránkách CLAAS používaná pouze jazyková forma rodu mužského. Obsah se však vztahuje na všechny osoby, bez ohledu na pohlaví.