Proszę podać swoje dane osobowe.
 
 
 
 
 
 

Prosimy o wyrażenie poniższych zgód. W każdej chwili ma Pan/Pani prawo do wycofania swoich zgód. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdującymi się na tutaj.

 

Prosimy o zaakceptowanie warunków promocji

 

W przypadku wyrażenia powyższej zgody zgadzam się na kontakt następującymi kanałami komunikacji w przypadku wyrażenia zgody:

Współadministratorami danych osobowych przekazanych na cele Promocji są CLAAS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Niepruszewie (64-320), ul. Świerkowa 7, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000342639, posiadającą NIP 7010203369 oraz Autoryzowani Dystrybutorzy CLAAS właściwy dla podanego kodu pocztowego (lista aktualnych Dystrybutorów CLAAS znajduje się na stronie internetowej www.claas.pl -> znajdź dealera). W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymania informacji osobiście w czasie wizyty w CLAAS Polska, telefonicznie, bądź mailowo lub w kontakcie z Autoryzowanym Dystrybutorem CLAAS. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych znajdą Państwo tutaj.